Všechno jednou končí, a tak po dojedení klobásy a tuning pokecu přišel čas vrátit se na nádraží a tím ukončit náš sen v Akigase Parku.

Cesta na vlak parkem byla nakonec další celkem zajímavej zážitek. Sledovat Japonce, jak tráví sobotní večer, usrkávat kafe z automatu a pozorovat stáda pavouků ve větvích stromů… lol.

Zatímco na Dousojin nebo u KeiOffice jich bylo pár kusů, tady jich byly stovky. Konečně jsem se dokopal k tomu zjistit, o které šlo… Nefila kyjovitá.

Kromě všudypřítomné Nefily jsme na okraji parku narazili i na RC okruh. Vůně benzínu nás vytáhla z arachno nerdství a připomněla, že máme ještě něco v plánu.

Na Naka-Urawa Station si train otaku Patrik vyfotil Shinkansen a pak jsme se vydali zpět do Tokya.


E7 / W7 Series Shinkansen

Konkrétně do SIT ON TOKYO ve čtvrti Nozawa.
