Prochajda no.3 – Z lesa do oshare čtvrti

Všechno jednou končí, a tak po dojedení klobásy a tuning pokecu přišel čas vrátit se na nádraží a tím ukončit náš sen v Akigase Parku.

https://cupholder.jp/wp-content/uploads/2026/05/prochajda-parkem-1.jpg

Cesta na vlak parkem byla nakonec další celkem zajímavej zážitek. Sledovat Japonce, jak tráví sobotní večer, usrkávat kafe z automatu a pozorovat stáda pavouků ve větvích stromů… lol.

https://cupholder.jp/wp-content/uploads/2026/05/prochajda-parkem-2.jpg

Zatímco na Dousojin nebo u KeiOffice jich bylo pár kusů, tady jich byly stovky. Konečně jsem se dokopal k tomu zjistit, o které šlo… Nefila kyjovitá.

https://cupholder.jp/wp-content/uploads/2026/05/prochajda-parkem-3.jpg

Kromě všudypřítomné Nefily jsme na okraji parku narazili i na RC okruh. Vůně benzínu nás vytáhla z arachno nerdství a připomněla, že máme ještě něco v plánu.

https://cupholder.jp/wp-content/uploads/2026/05/prochajda-parkem-4.jpg

Na Naka-Urawa Station si train otaku Patrik vyfotil Shinkansen a pak jsme se vydali zpět do Tokya.

https://cupholder.jp/wp-content/uploads/2026/05/prochajda-parkem-5.jpg

https://cupholder.jp/wp-content/uploads/2026/05/prochajda-parkem-6.jpg

E7 / W7 Series Shinkansen

https://cupholder.jp/wp-content/uploads/2026/05/prochajda-parkem-7.jpg

Konkrétně do SIT ON TOKYO ve čtvrti Nozawa.

https://cupholder.jp/wp-content/uploads/2026/05/prochajda-parkem-8.jpg

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *