Jak už jsem psal, Patrik sháněl v Japonsku kapotu, ale žádnou nenašel. Nechal si tak vyrobit vlastní, a když už, tak už…

Jojo, je to kevlar a ne jen vrchní vrstva, ale komplet. Když už měl otevřenou peněženku, nechal z kevlaru rovnou vyrobit i křídlo a masku.

Říkal jsem mu, že na střeše to bude víc JDM, ale nenechal si poradit.

Midspoiler je z EK4 s odstraněným vybráním pro stěrač a maska je od Kappatsu.


Zámky kapoty jsou stejné jako u mě Quick-Latch QL-38-LP/BP.


Všechny díly, krom masky, je možné nechat vyrobit, ale jen z laminátu nebo karbonu. Kevlar si Patrik nechává jako exkluzivitu jen pro sebe. Pro více informací napiš na jeho IG.
